Manas pirmās “Fielmann” brilles

Jums nekad nav bijušas sūdzības par redzi, bet tagad jūtat, ka jūsu acīm nepieciešama palīdzība? Vai jūsu esošās brilles nav pietiekami komfortablas?

Mēs zinām, cik būtiski ir redzēt skaidri, kā arī saprotam, ka ir ļoti būtiski justies komfortabli- lasot, braucot ar automašīnu vai veicot jebkurus citus ikdienas uzdevumus.

Apmeklējiet Fielmann, pasūtiet pirmās brilles un saņemiet saulesbrilles dāvanā!

Manas pirmās brilles ir:

  • redzes pārbaude- bez maksas,

  • briļļu apkope- bez maksas,

  • 3 gadu garantija,

  • bezmaksas ietvaru kolekcija,

  • modernas saulesbrilles bez maksas!

 

* Visi, kuri pasūta individuāli izgatavotas korekcijas brilles, dāvanā saņem Fielmann dāvanu kuponu. Kupons dod tiesības iegādāties vienas saulesbrilles no Fielmann kolekcijas vētībā līdz 20 EUR vai jebkuru cita veida Fielmann podukciju, kas nav dārgāka par 20 EUR.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemakās cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.